PositieNaamEmail/Telefoon
Contact Kruiskerk (pastoraat)contact@kruiskerk-amstelveen.nl
06 - 21 12 45 67
Predikanteds. M.F. Buitenwerf van der Molen (Mirjam)buitenwerf@kruiskerk-amstelveen.nl
020 - 331 24 56
Predikantds. S.H. Lanser (Sieb)lanser@kruiskerk-amstelveen.nl
020 - 453 45 40
Kerkelijk werkermw R. Keijzer-Meeuse (Ria)keijzer@kruiskerk-amstelveen.nl
070 - 319 19 38
06- 50 22 82 50
Cantor-organistHenk Trommelorganist@kruiskerk-amstelveen.nl
0297 - 34 11 99
Kosteresmw M. van Leeuwen (Marianne)koster@kruiskerk-amstelveen.nl
06 - 42 92 51 49
Voorzitter wijkkerkenraaddhr. R.F. van Balderen (Rudie)voorzitter@kruiskerk-amstelveen.nl
020 - 645 05 65
Scriba wijkkerkenraaddhr. A.C. Kotterer (Ton)scriba@kruikserk-amstelveen.nl
06 - 22 19 65 10
Penningsmeester wijkkasdhr. L. Palm (Lodewijk)lcpalm@xs4all.nl
020 - 647 26 33
Ledenadministratiedhr. H. van der Meulenledenadministratie@kruiskerk-amstelveen.nl
020 - 645 27 05
Coördinator autodienstdhr. H. van Klaveren (Henk)hvankl@casema.nl
020 - 645 95 68
Bloemendienstmw. M. van der Meulen (Marijke)
mw. B. de Geus (Belia)
mw. L. Kieft (Leni)
mw. N. van der Muizenberg (Nel)
020 - 645 27 05
020 - 889 40 97
020 - 647 25 86
020 - 645 29 87
bloemen@kruiskerk-amstelveen.nl
Boekentafelmw. F. Bock (Frederika)

dhr. N. Pool (Nico)
vanatotzboeken@gmail.com
035 - 525 87 06
boekenstafel@kruiskerk-amstelveen.nl
020 - 641 33 41
Kerkwebradiodhr. R. Hartman (Rob)rob.a.hartman@planet.nl
020 - 641 25 23
Website / Fotograafdhr. K.F. de Vries (Freek)webmaster@kruiskerk-amstelveen.nl
06 - 29 56 65 52
Kerkelijk BureauKerkelijk Bureau

Dit zegt de Heer: Ik heb mijn volk niet gevraagd: ?Zoek mij in de chaos.? Nee, ik ben de Heer, al wat ik zeg is rechtvaardig, wat ik aankondig is waarachtig.

Js 45:18-19



Wilt u met ons kennismaken?
U bent altijd welkom bij een van de vele activiteiten in de gemeente.


Of maak een afspraak.