PositieNaamEmail/Telefoon
Contact Kruiskerk (pastoraat)contact@kruiskerk-amstelveen.nl
06 - 21 12 45 67
Predikantds. S.H. Lanser (Sieb)lanser@kruiskerk-amstelveen.nl
020 - 453 45 40
Cantor-organistH. Trommel (Henk)organist@kruiskerk-amstelveen.nl
0297 - 34 11 99
Kosteresmw M. van Leeuwen (Marianne)koster@kruiskerk-amstelveen.nl
06 - 42 92 51 49
Voorzitter wijkkerkenraadmw. A. Winter (Anita)voorzitter@kruiskerk-amstelveen.nl
020 - 611 31 80
Scriba wijkkerkenraaddhr. A.C. Kotterer (Ton)scriba@kruikserk-amstelveen.nl
06 - 22 19 65 10
Penningsmeester wijkkasdhr. L. Palm (Lodewijk)lcpalm@xs4all.nl
020 - 647 26 33
Ledenadministratiedhr. H. van der Meulen (Henk)ledenadministratie@kruiskerk-amstelveen.nl
020 - 645 27 05
Coördinator autodienstdhr. H. van Klaveren (Henk)hvankl@casema.nl
020 - 645 95 68
Bloemendienstmw. M. van der Meulen (Marijke)
mw. B. de Geus (Belia)
mw. L. Kieft (Leni)
mw. N. van der Muizenberg (Nel)
020 - 645 27 05
020 - 889 40 97
020 - 647 25 86
020 - 645 29 87
bloemen@kruiskerk-amstelveen.nl
Boekentafelmw. F. Bock (Frederika)

dhr. N. Pool (Nico)
vanatotzboeken@gmail.com
035 - 525 87 06
boekenstafel@kruiskerk-amstelveen.nl
020 - 641 33 41
Kerkwebradiodhr. R. Hartman (Rob)rob.a.hartman@planet.nl
020 - 641 25 23
Website / Fotograafdhr. K.F. de Vries (Freek)webmaster@kruiskerk-amstelveen.nl
06 - 29 56 65 52
Kerkelijk BureauBurg. Halspelslaan 129
1181 NC Amstelveen

Postbus 2011
1181 EA Amstelveen
kerkelijkbureau@pga-b.nl

020 - 641 36 48

Petrus schreef: Heb elkaar v??r alles innig lief, want liefde bedekt tal van zonden.

1 Pe 4:7-11



Wilt u met ons kennismaken?
U bent altijd welkom bij een van de vele activiteiten in de gemeente.


Of maak een afspraak.